City mobile nabízí mobily se slevou

Reklama

City Mobile přišel s jakousi variací na dotované telefony. Rozjel totiž eshop, v němž si mohou noví i stávající zákazníci koupit telefon se slevou. K tomu přidal odměnu pro ty, kteří propagují služby virtuálního operátora mezi kamarády.

První novinkou je tedy internetový obchod s mobilními telefony a jejich příslušenstvím. Ceny jsou sice o něco nižší než doporučované, přesto odpovídají klasickým slevám internetových obchodů. V čem je tedy ta velká výhoda? City Mobile nabízí další slevy vlastním zákazníkům, takže pokud od něj máte SIM kartu, můžete získat mobil ještě výhodněji. Obchod najdete na adrese eshop.citymobile.cz.

City_Mobile_eShop

Druhou novinkou je odměna za přivedení nového zákazníka. Pokud kohokoliv přesvědčíte, aby si objednal hlasové služby a přenesl k City Mobile své číslo, získáte odměnu 100 Kč. Za nového zákazníka s pevným internetem dokonce City Mobile vyplácí 200 Kč. Ke získání odměny je potřeba, aby vás nový zákazník uvedl jako toho, kdo mu služby doporučil. Provize je použita k uhrazení dalšího vyúčtování, nebo vyplacena v hotovosti.

Reklama