Co je to Vodafone Social Pass a jaké přináší možnosti?

Reklama

Datové balíčky v nabídce operátora Vodafone jsou příjemným překvapením pro všechny zákazníky, které již nebaví hlídat si objem přenesených dat při používání konkrétních aplikací. K čemu využijete Vodafone Social Pass a jaké jsou jeho hlavní výhody?

Když chcete neomezená mobilní data

Přání zákazníků směrem k českým operátorům zní jasně – neomezená mobilní data! Není přeci těžké shodnout se na tom, že bez přístupu k internetu jsou dnešní chytré mobily tak nějak poloviční. Reakcí operátora Vodafone je představení zajímavých datových balíčků, se kterými je hlídání dat v případě několika konkrétních služeb a aplikací minulostí. Každý balíček Vodafone Pass otevírá cestu k jiným aplikacím a jejich nabídka by se měla časem dokonce rozšiřovat.

Konec počítání dat na sociálních sítích

Bez sociálních sítí se neobejdete? Přesně pro vás je určen balíček Vodafone Social Pass, jehož cena je od 1. února 2018 99 Kč měsíčně. Je důležité upozornit na to, že data se nepočítají pouze při používání sociálních sítí prostřednictvím oficiálních aplikací. Mezi zahrnuté aplikace se řadí Facebook, Instagram, Pinterest a Twitter. Tedy prakticky všechny u nás nejpoužívanější sítě. Nově vám prohlížení fotografií, sledování živého vysílání a další sociální aktivity nemusí ukrajovat data z vašeho tarifu. Stačí si balíček aktivovat a je úplně jedno, kolik fotek a videí nahrajete nebo zhlédnete. Udělat živý přenos na Instagram přímo z terénu? Nahrát na Facebook stovky fotek z mobilu? To vše je nyní neomezené a bude vás to stát zmíněných 99 Kč měsíčně.

Další balíčky Vodafone Pass

Z neomezených dat se mohou těšit nejen uživatelé sociálních sítí. Kromě balíčku Social Pass přichystal Vodafone také další balíčky Vodafone Pass pro další typy aplikací od různých chatovacích platforem až po online televize. Cesta k zábavě je bez počítání dat mnohem méně složitá. Ve výsledku si můžete aktivovat hned několik různých balíčků a využívat tak desítky služeb bez toho, abyste přicházeli o data z limitu vašeho tarifu.

 

 

Reklama