Coctail Flow: buďte hvězdným silvestrovským barmanem!

Reklama

Výjimečná noc je za rohem a vy můžete plánovat, jakými drinky ohromíte své hosty a přátele. S aplikací Coctail Flow by se vám to mělo podařit!

CoctailFlow_1CoctailFlow_2CoctailFlow_4CoctailFlow_3

Coctail Flow je zajímavá aplikace pro Android, iOS a Windows Phone, která se stane neocenitelným pomocníkem pro míchání drinků nejrůznějšího složení. Přestože není v češtině, její recepty a postupy na míchání jsou srozumitelné alespoň se základní znalostí jazyka.

CoctailFlow_5CoctailFlow_8CoctailFlow_6CoctailFlow_7

Asi nejjednodušší volbou drinku je volba s překvapením, kdy aplikace náhodně vybírá drink, který si třeba dáte nebo někomu namícháte. Pokud nemáte doma moc ingrediencí, raději postupujte přes volbu Barstock, kde zatrhnete, který alkohol, likéry a nealko přísady máte v baru. Aplikace hned vyfiltruje možné recepty a tak můžete hned mixovat. Další možností je hledání vhodného drinku podle jeho barvy, základního alkoholu či typu. Snadno tak obsloužíte i náročné přátele.

CoctailFlow_9CoctailFlow_10CoctailFlow_11CoctailFlow_12

Každý recept obsahuje složení drinku, postup přípravy a ještě drinky, které jsou mu podobné. Nechybí grafické symboly, co se s drinkem během mixování dělá. Oblíbené recepty označíte hvězdičkou a pak je zobrazíte v položce Favourites.

Reklama