Contre Jour: ponořte se do fantazie [hra]

Reklama

Zábavná hra se strhující atmosférou a výborným hudebním doprovodem trochu potrápí vaše mozkové závity. Logickou hru se stylovou grafikou musíte hrát i vy!

ContreJour_2ContreJour_3

Hra Contre Jour je skvělá hra, kterou si zahrají majitelé iOS, Androidu, Windows Phone a také Symbianu. Decentní hladká grafika, propracovaná fyzika a podmanivá hudba, to vše se dokonale snoubí.

ContreJour_8ContreJour_5ContreJour_6ContreJour_7

Logická hra za pár desetikorun přináší skvělé možnosti úpravy prostředí každého levelu vaším prstem na displeji. Povrch tak můžete upravit tak, abyste vašeho hrdinu Petita dostali do bezpečí a cestou ještě posbírali nějaké ty bonusy. Petit se umí kutálet tam, kam se svažuje terén, který snadno nakloníte a jinak upravíte. Rovněž jej budete vystřelovat do vzduchu a trefovat teleporty. Možností je opravdu hodně.

ContreJour_9ContreJour_10ContreJour_12ContreJour_11

Každá sekce levelů je laděna do jiných barevných tónů, prim hrají plynulé přechody mezi světly a stíny, zkrátka skvělá podívaná. Velkou pochvalu autorům vyseknete za hudební podkres, určitě jej budete nechat hrát dlouhé minuty, stojí to za to.

ContreJour_13

Obtížnost levelů samozřejmě stoupá postupem hry, výhodou verze pro Windows Phone je možnost zkoušení, než si plnou hru koupíte. Tahle luxusní hra nesmí chybět ve vašem telefonu!

  • Operační systémy: Windows Phone, iOS, Android, Symbian
  • Cena: 62,50 Kč, 0,89 eur, 51 Kč, 30 Kč
  • Ke stažení:  Windows Phone, iOS, Android, Symbian

Reklama