ČSOB se přidává k platbám Apple Pay

Reklama

Klienti ČSOB mohou nově používat moderní bezkontaktní platby mobilem s podporou Apple Pay. Majitelé Androdů mohou zatím jen smutně závidět, na podporu Google Pay se ještě čeká.

Další novinkou na českém bankovním trhu je kromě Airbank a jejich podpory Google/Garmin/Fitbit Pay inovace u ČSOB. Její klienti nyní mohou v iPhonech nebo hodinkách Apple Watch aktivovat bezkontaktní platby Apple Pay. Službu mohou ihned používat klienti ČSOB a Poštovní spořitelny s kartami Mastercard, pro karty VISA se Apple Pay rozchodí v následujících týdnech. Platby jsou řádně zabezpečeny otiskem prstu nebo obličeje, Apple Pay se hodí nejen na platby v obchodech, ale také eshopech.

Díky naší nové službě se stane bezkontaktní placení ještě více běžnou součástí našeho života, a to pro jakékoliv částky, ať velké či malé, pro které bude právě platba mobilem jednodušší a rychlejší než vytahování hotovosti z kapsy,“ uvedl Jan Sadil, člen představenstva ČSOB a vrchní ředitel zodpovědný za oblast Retail. Podrobnosti o službě najdete na webu ČSOB.

Reklama