ČT24: nemrznoucí tok informací do mobilu (aplikace)

Reklama

Čeští vývojáři nachystali za podpory Nokie a Microsoftu aplikaci ČT24 pro Windows Phone. Prostřednictvím bezplatné aplikace v mobilu budete mít obsah portálu ČT24.cz a navíc si kdykoliv můžete pustit živé vysílání zpravodajského kanálu ČT.

ČT24 vyžaduje stažení 1MB instalátoru, po spuštění aplikace se přes datové přenosy aktualizuje obsah aplikace o nové zprávy z portálu ČT24.cz. Záložky třídí zprávy na Hlavní, Všechny, Nepřehlédněte a ještě vidíme Rubriky. Zprávy se od sebe odlišují fotkami s titulky, po klepnutí se zobrazí celé. Mezi zprávami můžete listovat rolováním směrem dolů, funguje tažení prstem do stran nebo využití grafických šipek. O články se podělíte sdílením do e-mailu, k tomu je tu tlačítko s obálkou.

Aplikace nepodporuje horizontální natočení mobilu, to funguje u sledování vysílání. Nastartování live streamu je otázkou na dostupné datové přenosy, v případě Wi-Fi je to během pár sekund. Přenos se dá přerušit, znovu natáhnout. Obraz není vyloženě v HD kvalitě, koukat se na to dá.

S podobnou aplikací se setkali už majitelé Symbianových Nokií, nyní na řadu přišel Windows Phone. Co nevidět se objeví podobná aplikace ČT4 a připravuje se iVysílání. Archiv vysílání všech kanálů ČT jsme již testovali, zatím jej instalují majitelé Symbianu, Androida a iOS.

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší

Cena: freeware

Odkaz ke stažení

Reklama