ČTÚ akreditoval další kalkulačku tarifů: Tarifon.cz

Reklama

Od včerejšího dne máme v Česku dvě tarifní kalkulačky certifikované Českým telekomunikačním úřadem. Kromě Tarifomatu se nyní logem „Schváleno ČTÚ“ může pyšnit ještě Tarifon.cz. Funguje na stejném principu – najde vám výhodný tarif a nabídne jeho koupi.

Tarifon.cz je teprve druhou kalkulačkou, kterou ČTÚ prověřil dostatečně na to, aby byl ochoten ji zaštítit vlastním jménem. Úřad uděluje tuto akreditaci a s ní spojené logo pouze těm kalkulačkám, které úspěšně projdou náročným schvalovacím procesem. V něm ČTÚ spolu s nezávislým technickým auditorem posuzuje jejich funkčnost, dostupnost a přesnost výpočtu, ale i aktuálnost, komplexnost a transparentnost.

tarifon

Tarifon.cz navíc kromě mobilních tarifů vyhledává nejlepší ceny podle zadaných parametrů i mezi tarify pro pevnou linku nebo vybrané internetové VoIP operátory. Tarifon to samozřejmě nedělá jen tak pro zábavu. Můžete si zcela zdarma vyhledat tarif co nejlépe odpovídající vašim požadavkům. Pak se sami rozhodnete, jestli si ho chcete pořídit či nikoli. Pokud ano, můžete využít zprostředkování Tarifonu, za nějž dostane jeho provozovatel od operátora provizi a při němž vám ušetří nějaké obíhání prodejen.

schvalenoctu

Reklama