ČTÚ udělil certifikát spolehlivosti službě Tarifomat.cz

Reklama

Kalkulačka mobilních tarifů získala od Českého telekomunikačního úřadu certifikát prokazující její korektnost. Je první a zatím jediná v Česku, které má úředně potvrzeno, že se na výsledky jejích výpočtů mohou lidé spolehnout.

ČTÚ ve více než měsíčním testování posuzuje, nakolik přesně kalkulačka počítá ceny nejvýhodnějších tarifů podle informací o provolaných minutách a odeslaných zprávách, které jí zadá uživatel. Zatím jediná kalkulačka, která zevrubnému testování odborníků odolala, je právě Tarifomat.cz.

Nyní má tedy právo používat na svých stránkách logo Schváleno českým telekomunikačním úřadem. Kromě toho bude uvedena přímo na internetových stránkách ČTÚ v sekci Ochrana spotřebitele a Srovnávací přehled cen a podmínek.

Kromě toho, že vám Tarifomat.cz najde nejvýhodnější nabídku, donutí vás zadat vaše telefonní číslo. Na tom vás v budoucnu mohou kontaktovat pracovníci společnosti a nabídnout vám „kompletní servis se změnou tarifu či přechodem k jinému operátorovi“ a k tomu ještě speciálně vyjednané „neveřejné slevy a nabídky“.

Reklama