Další banán na scénu: LG G Flex2

Reklama

Na americkém veletrhu spotřební elektroniky CES představilo LG další variaci na prohnutý telefon. Model s označením G Flex2 se začne prodávat koncem ledna, ovšem zatím jen v Jižní Koreji.

Později se samozřejmě dostane i do dalších zemí, konkrétní termín českého uvedení ovšem nebyl oznámen, stejně tak neznáme ani cenu. Vzhledem ke špičkové výbavě a povedenému designu ale rozhodně nebude nijak nízká.

Designově se jedná o extrémně zajímavý kousek s mírně prohnutým displejem. Jeho úhlopříčka činí 5,5″, takže rozhodně nebudete mít problém při sledování videí nebo prohlížení obrázků z vestavěného 13Mpx fotoaparátu s laserovým zaměřováním. Zadní strana telefonu je vyrobena ze samoopravovacího plastu. Drobné škrábance se samy ztratí přibližně za deset sekund.

LG_G_Flex2_2

Po hardwarové stránce se jedná o přístroj s osmijádrovým procesorem a 2 GB RAM, který podporuje všechny možné datové přenosy včetně nejrychlejšího LTE Advanced. Samozřejmostí je stále nepříliš využívané NFC a přijímač navigačních signálů GPS a Glonass. Jako operační systém byl samozřejmě použit Android.

LG_G_Flex2_1

Fotoaparát má řadu zajímavých funkcí. Kromě již zmíněného laserového zaměřování, které zlepší kvalitu snímků focených za šera, je to například spouštění samospouště jednoduchým gestem – zatnutím pěsti. Zakřivená baterie s kapacitou 3 000 mAh se na 50 % nabije za méně než 40 minut.

LG G Flex2

Rozměry: 149 × 75 × 9 mm, 152 g
Displej: 5,5″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, OLED
Procesor, systém: 2000 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2048 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: ? autofokus blesk
Podrobné specifikace
neprodává se

Reklama