Další ročník Rozjezdů: T-Mobile podpoří začínající podnikatele

Reklama

Trochu nenápadně spustil T-Mobile druhý ročník soutěže Rozjezdy roku určené začínajícím podnikatelům. Pokud chcete přihlásit svůj projekt a získat podporu, máte posledních pár dní.

Od 15. května do 15. června můžete na stránkách www.rozjezdyroku.cz zaregistrovat svůj podnikatelský projekt. Následně budete mít 7 dní na to, abyste doplnili věci, které si po kontrole přihlášky vyžádá odborná porota. Ta následně váš nápad zhodnotí a pozve vás na jedno z regionálních kol.

V krajských porotách zasednou kromě zástupců operátora i úspěšní regionální podnikatelé, zástupci partnerů soutěže a někde i vítěz prvního ročníku Rozjezdů a zástupci Svazu měst a obcí ČR.

Během letních měsíců proběhnou v devíti krajských městech semináře, na nichž budou všem účastníkům k dispozici poradci v  jednání s úřady, podnikatelském myšlení, marketingu, online marketingu a dalších oborech. Zástupci radnic zde představí možnosti podpory začínajících firem. Tyto semináře jsou zcela zdarma a jsou otevřeny široké veřejnosti (i když přednost mají soutěžící), stačí se na ně jen včas registrovat na www.rozjezdyroku.cz.

Celkem 42 vítězů získá od společnosti T-Mobile notebooky, telekomunikační a marketingové balíčky, a mobilní telefony Nokia Lumia 610, které do soutěže věnovala společnost Nokia, to vše v souhrnné hodnotě 5,5 miliónů korun. Zároveň dostanou všichni vítězové možnost konzultovat své pracovní problémy s odborníky na marketing, obchodní a prodejní dovednosti nebo podnikatelskou strategii. Toto poradenství by je jinak stálo tisíce korun.

Ti nejlepší v každém regionu se mohou následně těšit i na účast ve finálovém hlasování veřejnosti, které jim přinese publicitu, a tedy další potenciální zákazníky.

A pokud vás zajímá, s jakými projekty budete letos soutěžit o přízeň poroty, nejvíce se zatím mezi nápady vyskytují internetové obchody, mateřské školy, ale objevují se i originály v podobě salátového baru, osobního fotbalového trenéra pro děti, prodeje cideru, obchodu s oblečením pro plnoštíhlé nebo levného tranzitového hotelu u letiště.

Reklama