Data a kredit zdarma: letní nabídka Sazka mobil

Reklama

Největší virtuální operátor Sazka mobil zveřejnil svou prázdninovou nabídku. Zahrnuje zvýhodněnou SIM kartu, kterou koupíte levněji než její kredit, a super datový balíček.

V prodejní síti a značkových prodejnách Sazky je nově v nabídce zvýhodněná SIM karta, která má vyšší kredit, než je pořizovací cena. Letos se jedná o SIM kartu za 99 Kč, ale s kreditem 150 Kč. Navíc jako odměnu k nové SIM kartě si mohou zákazníci užít balíček 10 GB dat za 100 korun, když do tří dnů SIM aktivují.

Pro zákazníky v online prostředí si pak operátor připravil nabídku 10 GB dat za symbolických 10 korun: Ten, kdo si online koupí SIM kartu za standardní cenu 150 korun a do tří dnů od doručení ji aktivuje, získá 10 GB dat za 10 korun,. Balíček je možné pořídit ať už na webových stránkách Sazka mobilu, v internetové samoobsluze, prostřednictvím mobilní aplikace, anebo na zákaznické lince.

Mobilní operátor se rozhodl do konce léta ještě nabídnout dokupový datový balíček k předplacence. Přes SMS nebo zákaznickou linku je možné, po vyčerpání standardního datového balíčku, pořídit dokupový balíček 5 GB dat za 60 Kč.

Reklama