Dead Trigger 2: zombie střílečka také pro Lumie [hra]

Reklama

Masakrování nemrtvých je oblíbenou kratochvílí hráčů z celého světa. Mezi nejlepší hry patří Dead Trigger 2, která je nově dostupná zdarma pro Windows Phone.

deadtrigger2_1deadtrigger2_2deadtrigger2_3deadtrigger2_5

Dead Trigger 2 pochází od českých vývojářů, kteří nachystali perfektní hru se skvělou grafikou a zvukovými efekty. 3D střílečka je kompatibilní napříč platformami, stačí se registrovat a používat jeden nick. Hlavní menu hry nabízí rozcestník k dílně pro vyrábění zbraní, vylepšování technické úrovně, produkci balíčků se zdravím a dalším všemožným produktům.

deadtrigger2_7deadtrigger2_8deadtrigger2_9deadtrigger2_10

Hrou můžete procházet bez utrácení jediné koruny, ovšem mikroplatbami se dostanete rychleji k lepším zbraním a další výbavě. Z mapy světa stačí postupně vybírat arény a prostředí plné zombíků, jejichž likvidací se dostanete k patřičným bonusům. Někdy musíte přenášet kanystry s palivem, likvidovat megafony, to vše za přívalů zombíků různého ražení.

deadtrigger2_14deadtrigger2_13deadtrigger2_12deadtrigger2_11

Pozornost zaslouží speciální zombíci v radioaktivních oblecích, které musíte zničit ideálně na dálku granátem. Stejně tak si oblíbíte mačety, pistole, samopaly a další a další zbraně. Počítejte s tím, že váš čekají dlouhé hodiny hraní, které nemsuí nikdy končit, stále budete putovat do dalších arén, vydělávat, upgradovat atd. Pokud vás baví střílečky a snad Dead Trigger neznáte, rozhodně instalujte!

  • Systémy: Android, iOS, Windows Phone
  • Cena: zdarma (možné mikroplatby)
  • Ke stažení: Android, iOS, Windows Phone

Reklama