Debilní kecy: nový virtuál ViralMobil

Reklama

Možná si pamatujete videa Debilní kecy (holek, kluků, Čechů, Pražáků…). Jejich autoři, ViralBrothers, nyní zakládají vlastního virtuálního operátora, ViralMobil. K výhodným cenám přihazují jako bonus vtipná videa, v nabídce mají jen jednu předplacenou kartu.

ViralMobil vstupuje na český trh s videem Debilní kecy důchodců při telefonování, které si můžete prohlédnout níže. Vzhledem k tomu, že se tímto připravuje o jednu skupinu svých zákazníků, pravděpodobně si hodně věří mezi mladými uživateli internetu. Přesně ti totiž sdílejí a lajkují všechna dosud vydaná vtipná videa.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2kFVwn3W8-Y

ViralMobil má v nabídce jedinou předplacenou kartu, která je ovšem spíše paušálním programem, protože se u ní platí nepříjemný udržovací poplatek ve výši 37 Kč měsíčně bez ohledu na to, zda něco provoláte či nikoliv. Stejně tak si nejspíš budeme muset zvyknout na poplatek za vydání SIM karty či přenos čísla, ani jeden z nich velcí síťoví operátoři a dokonce ani první virtuálové neúčtují. ViralMobil využívá síť T-Mobile.

ViralMobil Basic

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Tarif s měsíčním paušálem
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 37 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 1,11 Kč/min / 1,11 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 2,22 Kč/min / 2,22 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 2,22 Kč/min / 2,22 Kč/min
SMS, MMS 1,44 Kč, 4,44 Kč
Doplňující informace SMS do vlastní sítě 1,11 Kč
Datové balíčky 100 MB za 77 Kč, 500 MB za 199 Kč, 1000 MB za 303 Kč, 3000 MB za 477 Kč
Přenos čísla 370 Kč, nová SIM 119 Kč

Reklama