Deezer a T-Mobile: opájejte se hudbou do bezvědomí!

Reklama

Streamování hudby do mobilu a počítače je současným trendem. Stačí zaplatit měsíční poplatek a máte přístup k 25 milionům skladeb světových i českých umělců. Vstupte do světa Deezer s T-Mobile.

deezer1

Deezer funguje na podobném principu, jako nedávno spuštěná česká mutace Hudba Google Play. Do vašeho mobilu, tabletu a počítače dostanete za měsíční paušál přístup ke knihovně se zásobou více než 25 milionů skladeb. Do konce života tak nemusíte poslouchat jednu písničku dvakrát, navíc zcela bez reklam a jde to i bez připojení k internetu. Na Deezeru si vytvoříte playlisty, zasdílíte songy s přáteli.

Od 1. 11. je Deezer v české lokalizaci dostupný pro občany ČR, obsah se obohacuje postupně o slovenské a české interprety.

Jak lze Deezer poslouchat?

deezer

Na kolik to vyjde?

Zákazníci T-Mobilu mohou využít zvýhodněného předplatného, jinak se připojení k databázi Deezeru řídí aktuálním ceníkem na webu. Momentálně je tomu takto:

  • Discovery: Neomezený přístup k hudbě po dobu 1 měsíce (poté 2 hodiny měsíčně) pouze přes počítač. Cena: zdarma.
  • Premium: Neomezený přístup ke katalogu Deezer s vylepšenou kvalitou zvuku a přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením. Přístup pouze z počítače. Cena 90 Kč/měsíc. Při první aktivaci 15 dní zdarma na vyzkoušení.
  • Premium+: Neomezený přístup ke katalogu Deezer s vylepšenou kvalitou zvuku, možností režimu on-line i off-line, a s přístupem z libovolného zařízení – počítače, smartphonu nebo tabletu. Současně tento tarif nabízí přístup k exkluzivnímu obsahu a doporučením, to vše bez reklam. Cena: 180 Kč/měsíc. Při první aktivaci 15 dní zdarma na vyzkoušení.

Klienti T-Mobile to mají o něco výhodnější, přesně takto:

  • Ve verzi Premium+ za 129 Kč měsíčně (včetně 15 dní zdarma) – je to sleva 50 Kč oproti nabídce Premium+
  • Ve vánoční nabídce k vybraným tarifům verze Premium+ na 6 měsíců zdarma a pak 99 Kč/měsíc

Jak začít používat Deezer?

T-Mobile nachystal návod pro vyzkoušení a registraci na Deezer, více info u něj na webu. Vyzkoušejte 15denní zdarma a bez závazků, zašlete SMS ve tvaru DEEZER A na 4603!

Reklama