Defend Your Life: bojujte proti bacilům [hra]

Reklama

Čeští vývojáři z Alda Games opět potvrzují, že umí dělat mobilní hry. Tentokrát se inspirovali příběhem Byl jednou jeden život a nachystali parádní tower defense hru s výbornou grafikou.

DefendYourLife_6DefendYourLife_4DefendYourLife_3DefendYourLife_2

Defend Your Life je tower defense hra, v níž budete odrážet vlny nepřátel v podobě různých bacilů. Autoři vsadili na příběh o ochraně lidského těla, takže s červenými krvinkami budete bojovat proti chřipce, rýmě, angíně a dalším neřádům.

DefendYourLife_10DefendYourLife_7DefendYourLife_3DefendYourLife_5

Prostředí hry zaslouží pochvalu, grafika je líbivá, ovládání přehledné. Doporučuji co největší displej, abyste si vychutnali detaily a animace různých postaviček atd. Trasu bacilů budete lemovat na vyhrazená místa různými věžkami pro palbu i produkci pohyblivých bojovníků – červených destiček. Ty obušky zdržují postupující bacily a jsou jejich stavy z věže doplňovány.

DefendYourLife_8DefendYourLife_9

Samozřejmě přijde řada na vylepšení jednotek ve hře i hlavním menu, použít lze třeba bombu pro jednorázový útok atd. Volit lze lepší účinnost zbraní, dostřel a mnoho dalšího. Počítejte s náloží 17 levelů, 27 různých jednotek nepřátel a 4 typy budov. Za zmínku stojí dobrý hudební doprovod a zvuky. České prostředí je občas doplněno o anglické hlášky, ale ničemu to nevadí. Pokud jste fanoušci Alda Games, určitě znáte jejich další skvělé počiny, jako Zachraň šneka, Vajíčka, Sýrový svět.

  • Systém: iOS, Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: iOS, Android

Reklama