DejKafe – milovníci kávy mohou objevovat nové podniky [aplikace]

Reklama

Milujete kávu a chcete objevit nové podniky a chutě? Vyzkoušejte aplikace DejKafe, která díky členství nabízí možnost pít kávu denně a platit méně.

Aplikace DejKafe je určena pro každého, kdo má rád kávu. Brněnský autor se rozhodl spustit aplikaci, v níž máte po zaplacení členství přístup k pití kávy v řadě kvalitních podniků v Brně a Praze. Podniky si najdete na mapě v aplikaci, nebo v jejich seznamu s nezbytnými informacemi a fotografiemi. Stačí přijít s mobilem za obsluhou a dát si kávu na aplikaci DejKafe, načíst QR kód a platba za kávu proběhne z aplikace.

Tu můžete mít nabitou platbou kávového členství, nejlevnější stojí 4 kávy za 119 Kč, pak to pokračuje na 8 káv za 199 Kč, 12 káv za 249 Kč a končí 30 kávami za 399 Kč. Na jejich vypití máte vždy 30 dní, pak si členství můžete prodloužit nebo změnit. Z ceníku je jasné, že kávy přes aplikaci DejKafe vyjdou podstatně levněji, než při běžné platbě! Za doporučení kamaráda a využití promo kódu navíc dostanete 3 kávy navíc zdarma. Aplikace ke stažení zdarma na Google Play a iTunes.

Reklama