Dělá vám problém domluvit se v cizině?

Reklama

Pokud se chystáte jako většina obyvatel České republiky v létě do zahraničí, jistě kromě tradičních věcí, jako je výběr cestovního pojištění, můžete řešit i jazykovou bariéru.  V létě si totiž každý z nás neznalost jazyků uvědomuje víc než kdy jindy. Důvodem je cestování do cizích zemí, kde se bez znalosti jazyka neobejdeme. Proto vám dnes internetový obchod Huramobil.cz přináší tip na aplikaci, se kterou se naučíte základní angličtinu.

Popovídejte si s ANDY

Andy English je skvělá aplikace, která vám pomůže učit se a zároveň procvičovat angličtinu. Po stažení a otevření se vám zobrazí 4 různé sekce: Chat, Vocabulary, Grammar a Progress. To vše vám pomůže učení angličtiny a to pohodlně doma nebo na cestách. Smyslem aplikace je povídat si s robotem Andym, a tak procvičovat angličtinu v konverzaci.

Aplikace Andy English je ke stažení:

Co všechno aplikace umí?

  1. Praxe – konverzace v anglickém jazyce

Pokud se rozhodnete, že si budete s Andym psát, jistě vás při psaní přepadne trochu zvláštní pocit, s kým si vlastně píšete. Ale nebojte se! Andy je pouze umělá inteligence naprogramovaná na psaní. Můžete si tak s ním psát kdykoliv chcete a to třeba 5 minut nebo i klidně celé hodiny. Pokud budete mít angličtině už dost, prostě aplikaci vypnete a vrátíte se k chatování třeba druhý den. Hlavním cílem je odpovídat na otázky, vyprávět o sobě, o rodině a zálibách. Můžete s ním také diskutovat na různá témata.

  1. Vocabulary – učte se nová slova

Nestačí vám už vaše jazyková výbava? Tak to musíte zkusit sekci Vocabulary. Zde se máte každý den naučit 5 nových slovíček. Ty se učíte pomocí chatu s Andym, kdy vám napíše nové slovíčko a vysvětlení v angličtině. Vy pak máte na výběr 3 možnosti, kdy si můžete zvolit jestli jste slovíčko pochopili, nebo ho už rovnou znáte. Poslední možností je, že to chcete vysvětlit znovu. Andy vám tak poskytne další vysvětlení. To ale bude opět v angličtině a slovíčko bude použité ve větě. Není to tedy úplně jednoduché, ale je důležité si uvědomit, že aplikace není překladač, ale má vás něco naučit. Pokud tedy nerozumíte, musíte si slovíčko někde přeložit.

  1. Grammar – naučte se gramatiku

Učení gramatiky opět probíhá pomocí chatu s Andym, kde vás stručně vysvětlí použití gramatiky a zeptá se vás jestli rozumíte. Pokud řeknete, že ano, čeká vás malý test. Ten má prověřit vaše znalosti. Pokud odpovíte správně Andy vás pochválí. Pokud ne, nic se neděje. Andy vám prostě gramatiku znovu vysvětlí. Vše je ale opět v angličtině.

Hodnocení Huramobil.cz

Za nás je Andy English super aplikace, se kterou se můžete rozmluvit. Pracujete na svých poslechových schopnostech a zároveň se učíte psát. Nevýhodu vidíme v tom, že po stažení je aplikace pouze v základní verzi. Pokud chcete více lekcí a slovíček, musíte si zaplatit Premium verzi. Získáte tak dalších lekce, neomezené množství slovíček, a také více témat ke konverzaci.

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den nebo si jej můžete vyzvednout na 454 výdejních místech po celé ČR.

Reklama