Dexim nabíječky: vezměte energii na výlet, dobijte v autě

Reklama

Především na cestách oceníte dostatek energie pro své telefony a další zařízení. Dexim myslí i na zařízení Applu a tablety, přidává efektní dobíjecí světelný kabel. Sledujte dobíjení světelným tokem na našem videu!

 

Dexim nejen pro léto nachystal objemný záložní zdroj Dexim BluePack S8 a autonabíječku Dexim Mini Car Charger. BluePack je přenosná Li-Pol baterie s kapacitou 3 000 mAh, kterou díky mnoha koncovkám napojíte pro Apple produkty a také ostatní s microUSB a miniUSB konektory. Netradičním doplňkem je pak LED svítilna v rohu produktu. Pro transport poslouží textilní sáček, stav baterie ukazují modré diody. Dobíjí se ze 240 V sítě. Výstupní napětí má hodnotu 5 V při 1 A proudu.

Baterie Dexim BluePack S8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nabíječka Dexim Mini car Charger 2 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Již jsme testovali nabíječku Dexim Visible Smart Green!

Elegantní Dexim Mini Car Charger je pořádně výkonnou autonabíječkou. Na výstupu má 5 V při 2,1 A, jako konektor slouží USB. Do něj připojíte svůj kabel k mobilu nebo využijete ten přibalený od Deximu. Má koncovku pro Apple a již jsme jej testovali. Efektní světelný tok pak přesune energii do zařízení, podívejte se na video.

Reklama