DigiTV má novou aplikaci pro iOS

Reklama

Český televizní operátor DigiTV, který patří do skupiny Lama, inovoval svou aplikaci pro operační systém iOS. Nově nabídne například hojně poptávanou funkci AirPlay pro vysílání obsahu do Apple TV.


Nová aplikace DIGI2GO pro operační systém iOS nabídne zákazníkům možnost manuálního přepínání rozlišení obrazu podle toho, na jakém připojení se zrovna nachází. Na mobilu díky tomu ušetříte za data, doma na tabletu či televizi si zase dopřejete vyšší kvalitu.

Dále aplikace poskytuje velmi požadovanou funkci AirPlay, která umožňuje sdílet právě sledovaný program z mobilní aplikace přímo na obrazovku Apple TV, a to přes jediné kliknutí přímo při sledovaní oblíbeného pořadu.

Další významnou novinkou, kterou aplikace umožní, je přehledný seznam aktuálního vysílání přímo v přehrávači. Při sledování DIGI TV tak zákazníci už nemusí opouštět sledovaný program, aby zjistili, co právě běží na ostatních kanálech. Aplikace umožňuje jednoduchým pohybem prstu ze spodní části obrazovky zobrazení aktuálního přehledu právě vysílaných pořadů. V neposlední řadě nová aplikace představí vylepšenou funkci rychlého posunu v rámci pořadu. Jedním kliknutím do levé či pravé části obrazovky tak lze posunout pořad o 10 sekund dopředu či dozadu.

Reklama