Dlužníček: kdo komu dluží za pivo? [aplikace]

Reklama

Vynikající aplikace dokáže ušetřit spoustu starostí s vyúčtováním plateb na dovolených, po restauracích, za podnájem mezi přáteli, v rodině apod. Široké možnosti a schopnosti aplikace pamatují snad na vše!

Dlužníček je aplikace, která funguje ve verzi zdarma s reklamami, nebo se jich zbavíte zakoupením za 59 Kč. Přehledné prostředí s češtinou skrývá spoustu možností, jak si vést deník příjmů a výdajů mezi vašimi přáteli, s partnerem atd. Aplikace nabízí možnost vytvoření skupin se jmény lidí, s nimiž třeba sdílíte domácnost nebo trávíte dovolenou. Upravit lze váhu plateb, např. muž platí o polovinu více než žena. Skupiny se dají sdílet, importovat a exportovat. Při zadávání plateb jednoduše zvolíte ze seznamu kdo platil co a za koho, s jakou částkou a v jaké měně. Také doplníte důvod a můžete uložit fotku účtenky, jídla apod.

Položka seznam plateb ukazuje uložené platby. Kdo má zaplatit určuje, kdo je na řadě s placením. Aplikace totiž spočítá, kdo kolik utratil, kdo ještě neplatil. V položce s vyrovnáním dluhů jasně vidíte, kdo komu dluží, v podrobnostech najdete detaily transakcí.

Aplikace při psaní částek automaticky zapíná numerickou klávesnici, pro psaní textů QWERTY. Údaje z aplikace se dají posílat ve zprávě či e-mailu, tak vyúčtování mají členové skupiny pod kontrolou. Parádní aplikace je hodně oblíbená, neměla by chybět i ve vašem Androidu.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma s reklamami, 59 Kč bez reklam
  • Odkaz na stažení: Google Play

Reklama