Dnes bude představen nový iPhone, sledujte Mobinfo!

Reklama

V San Franciscu začíná už za pár hodin tradiční konference Applu, na níž bude představen nový iPhone. O všem vás samozřejmě budeme průběžně informovat, prozatím si pojďme shrnout, co všechno už o novém iPhonu víme či tušíme.

Apple svůj nový telefon představí dnes v 10.00 amerického času (což znamená 19.00 času českého) v galerii Yerba Buena Center v americkém San Franciscu. Apple rozeslal novinářům pozvánku s velkou dvanáctkou, která vrhá stín v podobě pětky. Z toho všichni usuzují, že nový produkt Applu skutečně ponese jméno iPhone 5.

Z mnoha spekulací rozšířených po celém internetu vybíráme ty nejzajímavější. Nový iPhone 5 by měl mít větší displej, větší konektor a větší výšku (při zachování ostatních rozměrů). Hovoří se také o vícejádrovém procesoru. Podrobněji viz tento článek.

Na základě spekulací dokonce vyrobili v Číně kopii iPhonu 5, aniž by ho viděli. Informovali jsme vás v tomto článku. Už za pár hodin uvidíme, jestli se strefili.

V blízkém Vietnamu se podařilo vyfotit údajná sluchátka přibalovaná standardně ke každému novému iPhonu. Možná to napoví něco málo o designu, co myslíte? Podívejte se třeba sem.

Oproti jiným výrobcům začne Apple prodávat svou novinku proklatě rychle. Všechny spekulace se shodují na termínu 21. září pro významné trhy (např. USA, Velká Británie). Viz například tento článek. Ostatně, moudří analytici říkají, že lidé s nákupem nového telefonu vyčkávají. Čekají právě na nový iPhone.

Tak co myslíte, jak bude iPhone 5 vypadat? Podívejte se dnes večer na Mobinfo.cz, uvidíte sami!

Reklama