Do neděle můžete u Alzy vyhrát Nokii 8110

Reklama

Alza.cz spolu s TCCM vyhlásila soutěž o deset retro telefonů Nokia 8110, které jinak pořídíte za 1 999 Kč. Sledujte Facebook a do neděle se můžete do soutěže zapojit.

U Alzy se během prvního pololetí prodalo přes čtvrt milionu mobilních telefonů, což činí nárůst zhruba o 25 % v porovnání s loňským rokem. Z celkového počtu tvoří v tomto období 27 000 ks jen tlačítkové telefony, z nichž téměř 50 % patří legendární značce Nokia.

Nikoho nepřekvapí popularita osvědčených značek Apple, Samsung, Huawei, Honor. Titul skokana roku si ale odnáší čínská firma Xiaomi, jejíž prodeje vzrostlyt akřka o 600 %.

Alza ví, že pro zákazníky je důležitá rychlost dodání, takže přímo na prodejnách skladuje asi 100 nejprodávanějších modelů telefonů. Přitom 30 nejoblíbenějších modelů tvoří 80 % prodejů.

Soutěž o 10 ks Nokia 8110 v černém provedení verze Dual SIM běží na Facebooku Alzy v ČR i SR, potrvá do neděle 15. 7. a má velice jednoduchá pravidla: stačí uhodnout soutěžní otázku a připravit fotografii dle pokynů.

Reklama