Pokud u Vodafonu dobijete do konce května kredit vaší předplacené karty, získáte volání do vlastní sítě na dva až tři dny zdarma. Pozor ale, má to drobný háček. Samozřejmě vám rádi poradíme, jak na to.
První podmínkou je dobití předplacené karty částkou alespoň 300 Kč, a to nejpozději do 31. května 2012. Dobíjet ale nemůžete libovolným způsobem (respektive můžete, ale nedostanete od operátora odměnu); musíte použít platební kartu. Je přitom jedno, jestli dobijete přes internetovou samoobsluhu nebo stránku dobijeni.vodafone.cz.
Jakmile dobijete (a splníte všechny podmínky, tedy 300 Kč, květen a dobíjení přes internet), dostanete od Vodafonu dárek. Na webu si dává časový limit 48 hodin, v praxi to ale bude nejspíš podstatně rychleji. Na přidělení dárku vás v každém případě upozorní SMS. Samotný dárek pak spočívá v bezplatném volání do sítě Vodafone na 2-3 dny. Proč tak divné rozpětí? Od okamžiku, kdy vás operátor informuje, voláte zdarma celý zbytek dne a následující dva dny k tomu. Pokud tedy budete mít štěstí, můžete se dostat právě na ony zmiňované tři dny, přinejhorším to ale budou dva dny „a něco“.