Dobrý trenér může ovlivnit dítě na celý život

Reklama

Trénování dětí a mládeže je mnohdy velice náročná a zodpovědná práce, které se u nás bez nároku na honorář věnuje několik desítek tisíc dobrovolníků. Vliv těchto lidí je zcela zásadní a určující pro budoucí sportovní vývoj dětí. Virtuální operátor SAZKAmobil se proto rozhodl začlenit do své vánoční kampaně, během které rozdává zákazníkům miliony volných minut a SMS, také pomoc mládežnickým trenérům.


Důležitost trenéra v začátcích sportování potvrzuje i úspěšná beachvolejbalistka Kristýna Kolocová, která se do kampaně SAZKAmobilu zapojila. „Dodnes si vzpomínám na svou první trenérku, která mě ke sportu nadchla. Možná bych se věnovala něčemu úplně jinému, kdybych ji nepotkala,“ směje se olympionička Kolocová. Její názory si můžete poslechnout v přiloženém video rozhovoru.

Trenéři dětských a mládežnických sportovních týmů věnují svůj volný čas a nezřídka i finance na výchovu budoucích sportovních hvězd. Virtuální operátor SAZKAmobil chce na tuto situaci poukázat a zároveň i konkrétním trenérům pomoci. Od 1. listopadu až do 31. ledna 2016 běží speciální vánoční kampaň SAZKAmobilu, během které odmění každý nákup SAZKA loterií nebo losů v hodnotě nad 300 Kč. Zákazníci se mohou těšit na praktické dárky v podobě 30minutových kupónů na volání (předplacená karta) nebo 30 bezplatných SMS do všech sítí (Šťastný tarif).

Sazka_Trenéři

Získané vouchery od SAZKAmobilu mohou lidé darovat i někomu jinému, ať už svým blízkým nebo právě zmiňovaným dobrovolníkům z řad trenérů. „Chceme našim zákazníkům nabídnout jedinečnou příležitost, jak během svátků potěšit nejen sebe, ale i své okolí. Mimo svých přátel či známých mohou ocenit také záslužnou práci mládežnických trenérů a pomoci jim s náklady spojenými s používáním mobilního telefonu,“ dodává Schmiedhammer.

Sazka_PR-článek

Příběhy vybraných trenérů si můžete přečíst na stránkách www.milionovedarky.cz. Mimo volných minut a SMS od štědrých dárců se mohou trenéři samozřejmě těšit i na finanční injekci přímo od SAZKAmobilu.

Kampaň běží od 1. listopadu do 31. ledna 2016. SAZKAmobil v tomto období odmění každý nákup loterií nebo losů od Sazky v hodnotě nad 300 Kč. Můžete se těšit na dárek v podobě 30 volných minut u předplacené karty anebo 30 bezplatných SMS do všech sítí u Šťastného tarifu.

Reklama