Doporučte nového klienta, Fayn vám dá až 300 Kč

Reklama

Virtuální a VoIP operátor Fayn posiluje své programy odměn za doporučení nového klienta. Na své si přijdou jak jednotlivci bez živnostenského listu, tak firmy a provozovatelé nejrůznějších webů. Ti všichni mohou vydělat za přivedení zákazníka.

Až dosud měl Fayn dva způsoby, jak odměnit své věrné propagátory.  Běžní zákazníci mohou získat za doporučení kamaráda (který uzavře smlouvu a začne využívat služby) odměnu 200-300 Kč. Firmy mohou zase nabízet telekomunikační služby jako virtuální operátoři. Pod svou značkou prodají telefonování, o vše ostatní se postará Fayn.

Tuto dvojici nyní doplňuje affiliate provizní systém. Provozovatelé webů se mohou registrovat a získat tak přístup k odkazům či bannerům, které lze ihned začít využívat – například nasadit na svůj blog, porovnávač tarifů, facebookový profil, přidat odkaz do článku nebo jednoduše poslat známým e-mailem. Affiliate systém následně každý příchod z těchto zdrojů zaznamená k registrovanému uživateli a v případě pořízení služeb mu připadne provize.

Reklama