DPMBinfo – po Brně nejen šalinou [aplikace]

Reklama

Dopravní podnik města Brna má pro fanoušky MHD připravenou aplikaci se spoustou užitečných informací, možností nákupu SMS jízdenky, zobrazení polohy vozidel, zpoždění a dalších podrobností.

DPMBinfo je aplikace, kterou uplatní jak brňáci, tak všichni, kteří do Brna dojíždějí. Představuje funkční rozcestník k řadě informací, které byste jinak hledali na více místech. Hned po spuštění stačí zvolit vybranou volbu, postupně tak můžete procházet aktuální odjezdy z vybraných nebo dle GPS nejblížších zastávek, polohu všech vozidel na mapě Brna a okolí, seznam vozidel v provozu, hledat spojení, číst novinky a mimořádnosti.

U hledání spojení počítejte s přesměrováním do prohlížeče na web Idos, tady se spíše vyplatí používat nadále samotnou apliakci Idosu, je to rychlejší. Dobrou funkcí DPMBinfo je určitě možnost koupě SMS jízdenek, rovněž informace o tarifu přijdou vhod. Zatím se v aplikaci nenatahují aktuální mimořádnosti, jen ty dlouhodobé, rovněž je vyžadováno online spojení. Na aplikaci se pracuje a vývojáři přijímají veškeré podněty.

Reklama