DrawBuntings: ať si děti kreslí, co chtějí! [aplikace]

Reklama

Díky této hře nemusíte mít obavy, že vám děti pokreslí zdi, stůl, stěnu. Jednoduchá aplikace nabízí čtyři barvy štětců, jako předloha může posloužit jeden z několika předkreslených ptáčků. Obrázky se dají ukládat.

DrawBuntings_9DrawBuntings_8DrawBuntings_7DrawBuntings_6DrawBuntings_5

Aplikace Drawbuntings vám pomůže ve chvíli, kdy děti zatouží po kusu papíru a barevných pastelkách. Nemusíte je hned začít hledat, dejte jim do ruky iPhone, iPod nebo iPad a máte klid. V aplikaci stačí vybrat jednoho ze čtyř předkreslených ptáčků a děti je mohou vybarvit, domalovat, začmárat, co si zamanou.

Podívejte se na další aplikaci českých vývojářů Snowbuntings, testovali jsme hru Puzzle Trains!

V nabídce mají dvě tloušťky štětců a to ve čtyřech barvách. Tlačítko gumy maže vše, co nakreslily, zůstane šablona. Horní tlačítko kamery slouží k uložení do galerie přístroje. Pak obrázek mohou poslat po rodině a pochlubit se výtvorem.

DrawBuntings_3DrawBuntings_2DrawBuntings_1DrawBuntings_4

Aplikace pracuje svižně, se štětcem se dá vybarvovat precizně, funguje vrstvení, takže vidíte tmavší místa s více tahy na sobě. Doporučil bych se vyvarovat tlačítku gumy, v mžiku totiž vše nakreslené zmizí a nejde to vrátit. Pro ukrácení volné chvíle dětem poslouží dokonale.

  • Operační systém: iOS
  • Cena: zdarma
  • Odkaz ke stažení: iTunes

Reklama