Transcend DrivePro Body 30: nová kamera na klopu

Reklama

Transcend uvádí osobní kameru pro pracovníky ostrahy, ozbrojené složky a další profese, kde je potřeba natáčet a hlídat okolí. Odolná kamera natáčí i v noci a má stabilizaci obrazu.

Transcend DrivePro Body 30 je osobní kamera s klipem pro uchycení na oděv, kterou lze mít neustále na sobě. Senzor Sony Exmor podporuje maximální kvalitu videa 1080p, velmi dobře funguje optická stabilizace, podívejte se na ukázkové video níže. Úhel záběru je pak 130 stupňů. Pro noční záběry funguje infračervený přísvit, video se ukládá do vnitří paměti 64 GB a akumulátor s kapacitou 3 120 mAh vydrží až 12 hodin v provozu. Zařízení je velké 95,9 × 52,2 × 27,6 mm s hmotností 130 g.

V pohotovosti stačí stisknout tlačítko na kameře a ta začne nahrávat, navíc přidá 30 sekund záznamu před stiskem tlačítka. To díky mezipaměti 4 GB, do níž průběžně ukládá. Kameru lze ovládat přes bluetooth a Wi-Fi, připraveny jsou aplikace Androidu a iOS. Samozřejmostí je odolnost IP67 a armádní norma MIL-STD-810G 516.6. K nabíjení a spojení slouží microUSB konektor, kromě plastového klipu lze k uchycení použít suchý zip z balení. Cenu zatím výrobce neprozradil.

Kamera DrivePro Body 30 na videu

Reklama