Drsné slevy: Emgeton Meizu o 1 600 Kč, Samsung Galaxy Fit o 4 300 Kč!

Reklama

Při procházení ceníků internetových obchodů jsme narazili na dvě výrazné slevy, které by vás mohly zaujmout. Nedávno testovaný Emgeton Meizu zlevnil v posledních týdnech o 1 600 Kč, populární Samsung Galaxy Fit se pravděpodobně doprodává s cenovkou o 4 300 Kč nižší než před měsícem.

Emgeton Meizu M9

Meizu M9: příjemný závan čínské mobilní kvality (recenze)Telefon s netradiční značkou na těle se umí předvést jemným displejem, konstrukcí menších rozměrů a také originální grafickou nadstavbou Androidu 2.3. Z výbavy si užijete senzorová tlačítka, hlasité stereoreproduktory i možnost natočení HD videa. Meizu M9 má pod patronátem český Emgeton a v obchodech se objevil před Vánocemi 2011. V nabídce telefonů působí jako zjevení hlavně svým jménem, vzhledově zapadá do kategorie mobilních dotykových „placek“ s Androidem na palubě. Podrobnou recenzi si můžete přečíst tady.

Graf ceny produktu Emgeton MEIZU M9 8GB poskytuje server Heureka.cz

Samsung Galaxy Fit

Takřka přesně před rokem představený telefon je odlehčenou verzí populárního Samsungu Galaxy S. Vyznačuje se 600MHz procesorem a operačním systémem Android ve verzi 2.2. Příznivce multimédií snad zaujme pětimegapixelový fotoaparát s autofokusem, ostatní se budou muset spokojit s 3,3“ dotekovým displejem, 160 MB uživatelské paměti nebo rychlými datovými přenosy HSPA. Pokud k němu dokoupíte paměťovou kartu microSDHC, poslouží jako hudební přehrávač, má totiž klasický 3,5mm jack.

Graf ceny produktu Samsung S5670 Galaxy Fit poskytuje server Heureka.czA kde že to můžete oba telefony za takto výhodné ceny koupit? Přehled internetových obchodů, které je prodávají, včetně aktuální ceny, zjistíte kliknutím na níže uvedené boxíky.

Kde koupit Emgeton MEIZU M9 8GB?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)


 

Reklama