Duel předplacenek: O2 Na!Pište vs. Twist Posílám

Reklama

Díky Katalogu tarifů můžeme jednoduše srovnat různé druhy tarifů či balíčků. Dnes se podíváme na dvě předplacené karty určené příznivcům textových zpráv. Který z nich je pro notorické textovkáře výhodnější?

O2 nabízí předplacenou kartu s tarifem O2 Na!Pište. Její uživatelé mohou volat za 6,60 Kč/min, odeslání jedné SMS je vyjde na 1,90 Kč. Podrobné informace o O2 Na!Piště najdete v našem Katalogu operátorů.

T-Mobile má v nabídce předplacenou kartu s tarifem Twist Posílám, která se vyznačuje sazbou 6,90 Kč/min za volání a 2,20 Kč za SMS. Poté, co během jednoho dne odešlete alespoň pět SMS zpráv do kterékoliv sítě, máte tentýž den všechny zbylé zprávy do T-Mobilu zdarma. Zprávy do ostatních sítí jsou nadále účtovány podle ceníku. Podrobné informace o Twist Posílám najdete v našem Katalogu operátorů.

Již při zběžném pohledu na oba tarify je jasné, že T-Mobile je o něco dražší, jak pro volání, tak pro zprávy. Pokud tedy občas voláte, volte raději O2. Cena zpráv se porovnává jen stěží. Máme-li se držet ceníku, je O2 levnější. Možná ale posíláte hodně zpráv denně do T-Mobilu, a pak se vám asi vyplatí výhodná nabídka 6. a další zprávy denně zdarma.

Díky naší nové službě, jíž je Katalog operátorů, si můžete podobné jednoduché srovnání udělat kdykoliv i vy. Navštivte adresu www.mobinfo.cz/katalog-operatoru.

Reklama