Duolingo: učte se jazykům! [aplikace]

Reklama

Oceňovaná aplikace vám zpříjemní chvíle při cestování, čekání u doktora i lenošení doma. A vy se s ní ještě můžete naučit cizím jazykům!

duolingo_2duolingo_1duolingo_3

Duolingo je bezplatnou aplikací pro výuku cizích jazyků. Pro česky hovořící se bude nejvíce hodit výuka angličtiny. Ti, kteří jí již vládnou, mohou zavítat do světa španělštiny, němčiny a dalších jazyků. Příjemná aplikace s českým prostředím nabízí možnosti denního tréninku, výuky a přezkoušení z nabytých znalostí. Oblasti výuky se dělí dle probíraných jevů (např. gerundium, sportovní pojmy apod.).

duolingo_11duolingo_9duolingo_8duolingo_6duolingo_7duolingo_10

Vy postupně projdete výukovým kurzem, který nabízí zdokonalení ve skládání vět, jejich překladu oběma směry, rovněž budete psát poslouchaný text a rovněž s aplikací pohovoříte v cizím jazyce. Ve všech krocích je odpověď ověřena a nabídnuta správná, postupujete a získáváte body. Do aplikace můžete zatáhnout přátel a srovnávat pokroky. Povedená aplikace vás bude motivovat a připomínat se, abyste ji spustili a opět něco naučili. Jednoduchou formou výuky to opravdu jde a rázem poskočíte o několik levelů výše ve znalostech. Doporučujeme!

Reklama