Dva nejčtenější články 2015: Aligator a Sazka Mobil

Reklama

Konec roku už stojí s jednou nohou vraženou mezi dveře, je proto na čase trochu rekapitulovat. Podívejte se, které dva články (jeden mobilní, jeden operátorský) byly u nás v letošním roce nejčtenější.

Za dlouhých zimních večerů jsme prošli statistiky za celý rok 2015. Vybrali jsme jeden nejčtenější článek z kategorie mobilních telefonů a jeden nejčtenější článek z kategorie mobilních operátorů. Oba dva nás popravdě překvapily. Čekali jste, že nejčtenější bude recenze nějakého Samsungu, když je to největší výrobce mobilů, a představení nových služeb T-Mobilu, když je to největší operátor? Chyba lávky!

Aligator S4540 Duo: Jako kostičky Tetrisu

AligatorS4540_9

Opět se mi dostal do ruky mobilní telefon z rodiny Aligatorů, strávili jsme spolu přes Vánoce necelých čtrnáct dní, musím říct, že to byly příjemné svátky… Celý článek si pak můžete přečíst zde.

Sazka Mobil má první paušální tarif, skoro neomezený

Sazka_PR_i

Sazka Mobil se posunul zase o úroveň výše. Kromě předplacené karty spojené s loterií přinese od 1. května také tarif s měsíčním paušálem, který je v podstatě neomezený… Celý článek si pak můžete přečíst zde.

Reklama