Dynavix nabízí svou navigaci nově i pro systém Android

Reklama

S navigací od Dynavixu jsme se doposud mohli setkávat v operačním systému iOS, nebo jste si museli koupit zcela samostatné zařízení. Nově se Dynavic rozšířil také na Android, kromě samotného navigování nabízí i dopravní informace.

V době psaní tohoto článku se navigace ještě nenacházela na Google Play, vycházet tak můžeme pouze z informací v tiskové zprávě.

Navigace Dynavix vychází z mnohaletých zkušeností vývoje navigačních aplikací a obsahuje tedy mimo jiné navigaci do jízdních pruhů, navigaci na kontakty, asistenta rychlosti se zvukovým varováním, nabídne alternativní trasu a funkci zakázaných úseků, 2D a 3D zobrazení mapy, zobrazení významných budov ve 3D, automatický přepočet trasy, automatický denní nebo noční mód, upozornění na radary. Hlasové instrukce včetně uživatelského prostředí si pak může uživatel zvolit z velkého výběru jazykových mutací včetně oblíbených hlášek Pavla Lišky.

Dynavix umožňuje také naimportovat různé body zájmu a rozšířit si tak svou databázi kupříkladu o radary nebo jiné body zájmu, což nenabízí téměř žádná z konkurenčních navigací (podporovány jsou formáty csv a ov2). Uživatelé jistě ocení i další funkce, jako např. sdílení polohy prostřednictvím emailu, google local search, navigace pomocí zeměpisných souřadnic, navigování v tunelech, funkce „vezmi mě domů“ či navigaci na pozadí.

Jedním z hlavních lákadel této nové navigace jsou bezpochyby aktuální dopravní informace, díky kterým získáte podrobné hlášení o událostech na trase včetně informací o délce dopravního omezení, překážky či příčině zpoždění. K dispozici tak budete mít naprosto přesné informace o době cesty a času příjezdu včetně návrhů alternativních tras.

Dynavix je k dostání pro mobilní telefony s Androidem verze 2.3-2.4 (Gingerbread) a Android 4 (Ice Cream Sandwich) prostřednictvím Google play – verzi s mapovým pokrytím celé Evropy zakoupíte za 1749,- Kč, Central Europe pak za pouhých 999,- Kč. Pokud si jakoukoliv z aplikací zakoupíte do 10. srpna 2012, získáte aktuální dopravní informace na rok zdarma!

Reklama