EasyCall: nejrychlejší vyhledávání kontaktů (aplikace)

Reklama

Štve vás, jak má systém Windows Phone řešeno vyhledávání kontaktů. EasyCall to umí mnohem lépe a rychleji. Škoda jen, že také autoři nezapracovali na lepším vzhledu.

Jak vyhledáváte kontakty ve svém telefonu s Windows Phone? Nejspíše buď rolujete seznamem, nebo stisknete písmenko na boku, následně si v tabulce opět vyberete písmeno a adresář vás k němu přesune. Pak ještě musíte dohledávat konkrétního člověka. Oba způsoby nejsou zrovna nejrychlejší.

Toho využívá aplikace EasyCall. Když si ji umístíte jako dlaždici na pohotovostní displej, budete určitě rychlejší než při použití standardního seznamu. EasyCall totiž nabízí tabulku s písmeny. Stačí znát začátek jména a začít psát. Aplikace inteligentně rozpozná zbývající možné kombinace a nabídne vám jen vhodná písmenka. Po nalezení jména můžete použít rychlé vytáčení nebo napsání zprávy.

Easy Call umí automaticky doplňovat konce jmen v případě, že už není možná žádná jiná varianta. Jedinou nevýhodou je, že vyhledává vždy podle jména. Pokud máte v seznamu hlavně obchodní partnery, u kterých znáte příjmení, aplikace vám moc dobře neposlouží. Alespoň v neplacené verzi, kterou jsem zkoušel.

I přes toto omezení ale EasyCall stojí za to. Je rozhodně rychlejší než standardní seznam. Jen design mohli autoři lépe přizpůsobit Metro stylu.

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší

Odkaz na stažení

Cena: 21 Kč

Reklama