Emporia Solid Plus: ještě lepší obrněnec [preview]

Reklama

Rakouský výrobce seniorských telefonů přitvrdil, tenhle model už má normu krytí IP67 a navíc odolá silným otřesům. Samozřejmě nechybí nouzové tlačítko, LED svítilna, jasný displej a zřetelná tlačítka. Máme povolení jej podrobit cash testu!

Emporia Solid Plus patří mezi novinky, které výrobce ukázala na kongresu MWC v Barceloně. Již jsme testovali model Solid, který však měl „jen“ IP54, Solid Plus už dospěl. IP67 zaručuje voděodolnost a prachuvzdornost, mezi telefony s IP67 patří třeba Sony Xperia Go nebo Samsung Galaxy Xcover.

Související články:

Emporia Solid Plus je stejná jako model Solid, který jsme ukázali na videu:

Emporia Solid Plus kopíruje výbavu i vzhled předchozího Solid, tady se ovšem dostalo na odolnější sklo displeje a jestli to někomu něco řekne, tak odolnost proti otřesům MIL-STD-810F. Výrobce voděodolnosti hodně věří, momentálně stále probíhá pokus se zaléváním Emporie Solid Plus v květináči s bazalkou.

Sledujte měsíční test odolnosti Emporie Solid Plus v květináči.

Emporia Solid Plus patří mezi telefony se základní výbavou, především tu máme přehlednou klávesnici a jednoduché menu. Podívejte se na video s modelem Solid, od sebe se liší na první pohled jinak provedeným zadním krytem. Jinak je odlišit ani nelze.

Emporia Solid Plus by měla dokázat, kolik toho vydrží a tak jí vymyslíme nějaký crash test. Jestli máte návrhy, co s ní provést, sem s nimi! Děkujeme za tipy!

Parametry Emporia Solid

  • Velikost: 119 × 60 × 18 mm, 145 g
  • Displej: 1,8″ barevný OLED, 160 × 128 bodů, velikost 35 × 28 mm
  • GSM: 900/1 800 MHz
  • Paměť: 200 SMS, 500 jmen
  • Baterie: 1 750 mAh, doba pohotovosti až 25 dní, doba hovoru až 240 min
  • Výbava: odolná konstrukce proti pádům, prachu a ponoření ve vodě (stupeň krytí IP67), bluetooth, svítilna, dedikovaná tlačítka po bocích
  • Cena: asi 4 000 Kč

Reklama