Endorfy Floor Pad 120R: když chcete zůstat na místě

Reklama

Pohodu při sezení na kolečkové židli v kanceláři nebo doma si můžete vylepšit speciální podložkou. Ta ochrání podlahu a vaše židle bude  stabilnější.

Endorfy prodává hned trojici podložek pod kolečkové židle, liší se tvarem a rozměrem. Na test jsme dostali obdélník Floor Pad 120R s rozměrem 120 x 90 cm, dále koupíte čtverec Endorfy 90S 90 x 90 cm a kruh Endorfy 110C s průměrem 110 cm. Cena je shodná 999 Kč (Alza.cz) a tak je na vás, který rozměr upotřebíte nejvíce. Všechny mají stejný moderní design. V mém případě jsem uvítal možnost mít podložku i pod nohama, aby podlaha nestudila. A to se vyplatilo.

Podložka je určená na tvrdou podlahu, vinyl, plovoucí dřevěnou apod. Odolný plast tenký jen 2,2 mm až překvapivě drží spolehlivě na místě, v mém případě na lepeném vinylu. Nehne se ani při posouvání židlí, vstávávání. Rohy ani hrany neodstávají a tak o podložku nikdy nezakopnete. Povrch je matný, spolehlivě brzdí kolečka židle, která se tak zbytečně nehýbe a dobře se na ní sedí. Design podložky dobře ladí ke kanceláři i domácí pracovně, tmavší místa upozorňují na prach. Ale nedá se říct, že by nečistoty podložka vyloženě přitahovala.

Endorfy Floor Pad 120R odvádí dobrou práci s tím, že odolává hmotnosti židle včetně uživatele, zůstává i po týdnech používání rovná a „jako nová“.

 

Reklama