Equa bank spouští platby mobilem a hodinkami Apple Pay

Reklama

Klienti Equa bank mohou konečně platit mobilem a hodinkami Applu. Banka spouští podporu bezkontaktních plateb Apple Pay podobně jako konkurence.

Equa bank počínaje dneškem spustila Apple Pay a přidává se tak ke konkurenčním bankám, jako je třeba ČSOB a Air Bank. Zákazníci tak mohou pohodlně platit přiložením hodinek nebo mobilu, stačí mít uloženou platební kartu v aplikaci Wallet. Totožnost se ověřuje otiskem prstu, skenem obličej FaceID nebo zadáním PIN. Apple Pay funguje nejen v prodejnách a restauracích, ale také v e-shopech.

„Apple Pay je další službou, kterou v oblasti digitálního bankovnictví spouštíme. Naši klienti stále více používají naši mobilní aplikaci, která postupně nahrazuje využívání internetového bankovnictví nebo klasických platebních karet. V současné době naši mobilní aplikaci používá každý druhý klient a počet jejích uživatelů stále roste. Stejně tak roste zájem o placení mobilem. Jsme proto rádi, že můžeme rozšířit naše služby i o Apple Pay a zpřístupnit tak možnost placení mobilem všem našim klientům,“ řekl Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank. Více informací na webu banky.

Reklama