EURO 2012: nacpěte se fotbalem (pivo + aplikace)

Reklama

Fotbalový svátek začíná už za pár dní a vy se fotbalově můžete naladit už dnes. T-Mobile nachystal praktické aplikace, fanouškům bude rozdávat hráčské kartičky, pivo, šály, vlajky, a to na prodejnách i po cestě do Vratislavi.

T-Mobile jako generální sponzor české fotbalové reprezentace chce podpořit fanoušky mobilními aplikacemi a zajímavými dárky. Na aplikace jsme se podívali podrobněji níže, k dárkům se dostanete následovně. Od zahájení fotbalových bojů v základní skupině na EURO 2012 bude T-Mobile rozdávat pivo Gambrinus ze speciální fotbalové edice každému zletilému, který si něco koupí na značkové prodejně. Akce platí do vyčerpání zásob. Tamtéž budou k dostání kartičky speciální kolekce sedmi hráčů reprezentace, o kartičky se bude také soutěžit přes aplikaci ME2012 nebo na Facebooku operátora.

Zajímavě vypadají Hraniční kontroly, s nimiž se můžete potkat na hlavních silničních tazích směrem do Vratislavi. V den utkání reprezentace obsadí posledních pět čerpacích stanic před polskými hranicemi ve směru od Liberce, Hradce Králové a Ostravy. Od hostesek fanoušci dostanou doplňky jako šály, vlaječky a opět pivo Gambrinus.

ME2012

Aplikace přináší zpravodajství ze zákulisí českého týmu, ale také z místa šampionátu. Nechybí odkazy na videorozhovory, fotogalerie. Praktickou část naplňuje sekce s výsledky skupiny A s týmem ČR. Zbývající skupiny a výsledky ostatních zápasů najdete v sekci Informace. Autoři doplnili informace o pořadatelských městech a stadionech, jsou tu i soupisky týmů, stručné informace o hráčích s jejich fotkami. Odkaz na soutěž bude aktivní od 8. června. Od 8. 6. bude aplikace k dostání i pro Windows Phone.

  • Cena: zdarma
  • Operační systémy: iOS, Android, Windows Phone
  • Odkazy ke stažení: iOS, Android, Windows Phone (od 8. 6.)

Fandi nahlas

Jednoduchá aplikace si klade za cíl jediné. Navodit atmosféru pomocí zvuku z mobilu. Klepáním na displej s bubnem odpovídající zvuk. Foukáním do mikrofonu ovládnete virtuální vuvuzelu, máváním s telefonem pak řehtačku. Vuvuzela mi na Huawei Honor nefungovala, ale možná jsem dělal něco špatně, nebo mikrofon foukání nepochopil. Řehtačka chrastí příliš nevýrazně. Milovníci zpěvu uvítají melodii národní hymny.

  • Cena: zdarma
  • Operační systémy: iOS, Android
  • Odkazy ke stažení: iOS, Android

Fotbálek

Jednoduchý stolní fotbálek pro jednoho (proti počítači) nebo dva hráče dokáže na chvíli zabavit. Dobře animovaná hra po gólu zahraje jásot, časově není omezená a dá se pauzovat. Nabízí se tři obtížnosti, i na nejvyšší „psycho“ se uhrát něco dá.

  • Cena: zdarma
  • Operační systémy: iOS, Android
  • Odkazy ke stažení: iOS, Android

Reklama