Evolveo StrongPhone Q4: v odolném těle 4 jádra [preview]

Reklama

Česká společnost Evolveo uvádí další telefon do prodeje, už za pár týdnů si koupíte odolný mobil s ochranou Gorilla Glass a 4jádrovým procesorem uvnitř. Za pozornost stojí třeba 2 800mAh baterie slibující dobrou výdrž!

EVOLVEOStrongPhoneQ4_1

Evolveo o sobě dává vědět novým modelem odolného mobilu, který doplňuje již prodávané telefony Evolveo XtraPhone 5.3 QC a Evolveo StrongPhone WiFi. Novinka StrongPhone Q4 vypadá na první pohled dost nekompromisně a slibuje odolnost dle specifikace IP67. Díky odolnosti nepřijde k úhoně při styku s vodou a prachem. Přesné rozměry jsou 140 × 76 × 17 mm, s baterií má citelných 240 g.  Pogumovaná konstrukce obsahuje rám pro zpevnění, displej o velikosti 4 palce chrání sklo Gorilla Glass. IPS displej má nižší rozlišení 480 × 854 bodů.

EVOLVEOStrongPhoneQ4_2

Systém Android 4.2 pohání 4jádrový procesor a 1 GB RAM, pro data slouží menší 4GB paměť, ale nezapomíná se klasicky na microSD karty. Dobrou zprávou pro někoho je podpora dualSIM, takže se dovoláte ze služebního i domácího čísla. Datové přenosy podporuje ve 3G sítích, určitě pochválíme přítomnost Wi-Fi. Výbava pamatuje také na elektronický kompas, Wi-Fi hotspot. Baterie s kapacitou 2 800 mAh bude určitě sloužit několik dní v kuse. Cena se bude pohybovat kolem 7 190 Kč.

Reklama