Evolveo StrongPhone Z4: tvrďák s tlačítky za pár stovek

Reklama

Odolných telefonů není nikdy dost, Evolveo přidává dostupnou novinku s dobíjecím stojánkem a atraktivním designem. Nové Evolveo s krytím IP68 může sloužit jako powerbanka, nechybí LED baterka, SOS tlačítko i FM rádio.

Evolveo už má v zásobě několik odolných telefonů, nyní za necelých 1 500 Kč nabídne telefon hlavně na volání. Model Evolveo StrongPhone Z4 uspokojí zájemce o jednoduchý telefon s tlačítkovou klávesnicí. Telefon s normou krytí IP68 zvládne drsné zacházení, mokré i prašné prostředí. Na klávesnici budete obsluhovat prostředí na 2,8palcovém IPS displeji. Telefon pro použití v dílně, garáži nebo na stavbě zvládne i nějaký ten pád na zem.

Telefon padne do kapsy dík rozměrům 143,6 × 64,4 × 16,5 mm a hmotnosti pod 170 g, součástí balení je dobíjecí stojánek, ovšem podle výrobce mobil vydrží na nabití až 14 dní na příjmu. Z kapacity 2 500 mAh můžete nabít třeba sluchátka s využitím microUSB kabelu.

Telefon umí dualSIM, SOS tlačítko volá uložené kontakty a posílá jim SMS. Na focení slouží základní 2 Mpx fotoaparát, výbava obsahuje FM rádio s integrovanou anténou – nemusíte připojovat sluchátka do 3,5mm slotu!

Reklama