Evolveo XtraSound B3: hliníkový muzikant [recenze]

Reklama

Nemůže se obejít bez poslechu hudby a nechcete pořizovat velké reproduktory? Za tisícovku můžete mít přenosný bezdrátový reproduktor z hliníku, který zvládne i telefonování.

EvolveoXtraSoundB3_1

Evolveo XtraSound B3 představuje elegantní řešení bezrátového poslechu hudby z mobilu či tabletu. Díky možnosti připojení kabelem do 3,5mm jacku můžete poslouchat hudbu z počítače či jiného zdroje. Asi půl kila vážící repráček je stvořen převážně z broušeného hliníku, který nejenže vypadá lépe než plasty, ale budí důvěru co se týká odolnosti při transportu.

EvolveoXtraSoundB3_9EvolveoXtraSoundB3_8

Pro přenášení oceníte i koženkové „retro“ ucho na horní straně, hned u ovladačů hlasitosti a přehrávače. Reproduktor podporuje bluetooth spojení, stavová modro-červená LED se schovává pod šedý textilním potahem na přední straně. Konstrukce zařízení přiznává mezeru ve spodní části tam, kde je výstup bassreflexu dvojice 3W reproduktorů. Celé to hraje docela slušně, výborně se poslouchají hovory a klidnější hudba.

EvolveoXtraSoundB3_4EvolveoXtraSoundB3_2EvolveoXtraSoundB3_7EvolveoXtraSoundB3_5

Přebasované songy pak trochu hučí a prokreslení projevu se nám slévá bez odlišení výšek a středů. S ohledem na symaptickou cenu se to ale určitě dá snést, tady se hraje na design, bez/drátové spojení a v neposlední řadě dobrou výdrž 1 800mAh akumulátoru. Pro poslech na bluetooth počítejte až 8 hod, s kabelem pak 15 hod.

Parametry Evolveo XtraSound B3

  • Rozměry, hmotnost: 186 × 54 × 76 mm, 580 g
  • Baterie: 1 800 mAh
  • Spojení: bluetooth, line-in 3,5 mm jack
  • Funkce: handsfree, LED dioda
  • Obsah balení: microUSB kabel, 3,5mm jack kabel
Evolveo XtraSound B3 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama