Extreme Forklifting: řidič vysokozdvihu těžký chleba má [hra]

Reklama

Víkend v plném proudu a vy si můžete ukrátit dlouhou chvíli u vody s touto skvělou hrou zdarma. Prověřte svoje schopnosti v řízení vysokozdvižného vozíku a přepravě palet po rozlehlém areálu. Zvedněte vidle, zvolte rejd a hurá do toho!

ExtremeForklifting_1ExtremeForklifting_7ExtremeForklifting_6ExtremeForklifting_5

K řízení vysokozdvižného vozíku musíte být v reálném životě proškoleni a schopni projít testy. Instalací této do toho skočíte bez nějakých obstrukcí a můžete se bavit tím, jak vám náklad padá z vidlí, jak děláte smyky s otočnými zadními koly, nebo jak se třeba můžete převrátit či spadnou ze střechy nějaké haly.

ExtremeForklifting_2ExtremeForklifting_4

Hra Extreme Forklifting vyžaduje trpělivost, řízení vozíku není zrovna snadné, specificky zatáčí a do toho ovládáte přední vidle tak, abyste dobře nabrali palety a přitom vám nebránily při jízdě do kopce. Poškození nákladu se trestá srážkou z odměny, postupně budete jezdit po skladišti sem a tam a dobývat další peníze. Svoji roli hraje výška nákladu i jeho hmotnost, jízda může rychle skončit, když přehlédnete sjezd nebo překážku. Rozhodně instalujte a hrajte!

Reklama