FareBandit: vyzrajte nad revizory v MHD! [aplikace]

Reklama

Využívání MHD načerno může probíhat hodně stylově. S mobilem v ruce se totiž díky této aplikaci můžete navzájem varovat před revizory v dopravních prostředcích, vést si statistiku pokut a ušetřených peněz. 

FareBandit_4FareBandit_3FareBandit_2FareBandit_1

Aplikace FareBandit nabízí možnost evidence revizorů v 17 městech v ČR a zahraničí. Po instalaci a volbě města vašeho výskytu se do aplikace stáhnou uložená data o aktivitě tamních revizorů. Aplikace je závislá na aktivitě zapojených uživatelů, takže pokud budete pilně zapisovat a zveřejňovat revizory, ostatní se jim mohou vyhnout.

FareBandit_5FareBandit_12FareBandit_11FareBandit_10

Aplikace umožňuje uložení popisu revizorů, místo výskytu, zda jsou ještě na místě, případně další komentář. V historii pak snad dohledáte, kde se revizoři rádi pohybují, nechybí možnost filtrace dle dopravních prostředků, vaší oblíbené stanice. Údaje doplníte o vyjádření díků či jiným komentářem. Zajímavou evidenci nabízí v sekci Peněženka, kde si uložíte, kolik byste zrovna utratili, kdybyste pořídili lístek. Jak se vám ušetřená suma navyšuje, snadno ji umažete, když si necháte dát pokutu. Tak si ověříte, jestli jste ještě v plusu, nebo by se vám radši vyplatila oficiální jízdenka nebo kupón.

FareBandit_9FareBandit_8FareBandit_7

Modul s mapou se zatím vyvíjí, dá se předpokládat, že se na Google Mapách budou ukazovat body výskytu revizorů pro rychlejší orientaci.  Aplikace pracuje svižně a spolehlivě, rozhodně jde o zajímavý počin, ať už černou jízdu podporujete či nikoliv. Autoři provozují webovou verzi na www.farebandit.net.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Google Play

 

Reklama