Fayn nabídne v prosinci neomezený tarif zdarma

Reklama

Virtuální operátor Fayn nabídne v rámci prosincové promo akce neomezený tarif zdarma. V lednu pak akci vyhodnotí a zjistí, v jaké podobě by jeho uživatelé podobnou službu uvítali. Pokud se chystáte o Vánocích volat všem příbuzným, tady máte šanci.

Samozřejmě, v životě neexistuje nic jako oběd zdarma, takže ani neomezený tarif není tak úplně zdarma. Abyste mohli volat bez omezení, musíte mít aktivován tarif Stream, který stojí 239 Kč měsíčně. Tento tarif obvykle obsahuje 250 volných minut do všech sítí a sazbu za další volání ve výši 0,49 Kč/min pro mobilní sítě a 0,36 Kč/min pro pevné sítě.

Právě tento tarif bude v prosinci neomezený. Jeho majitelé nemusí podnikat žádné aktivační kroky, 1. prosince jim prostě bude nastaveno neomezené volání, 31. prosince bude zrušeno (pozor na popůlnoční rozjařené telefonáty, ty už se do neomezeného volání nezapočítávají).

Po vyhodnocení této propagační akce přijde operátor Fayn v průběhu ledna s běžným (tedy placeným) neomezeným tarifem, jehož parametry nastaví právě na základě analýzy prosincového využívání.

Reklama