Feed Me Oil: pozor na drahou ropu (aplikace)

Reklama

Společnost Chilingo připravila pro mobilní hráče další pecku. Po fenomenálním Cut The Rop si určitě zapamatujete i Feed Me Oil. I tentokrát bude hrát svou roli krmení, ale nejspíš trochu jinak než byste očekávali.

Mobilní hry jsem si pracovně rozdělil do několika kategorií. Existují hry rozbíjecí, bránící, přenašecí atd. Feed Me Oil patří do posledně jmenované skupiny. Vašim úkolem totiž bude dostat vytékající ropu do rezervoáru umístěném různě na displeji.

Ropa teče naprosto logicky nejkratší možnou cestou dolů. Tenhle směr ale bude málokdy odpovídat vašim představám, takže budete muset proud černého zlata trochu nasměrovat. K domu vám napomáhají různé plošiny, větrníky, zvláštní rotující kola a mnoho dalšího. Celý princip nejlépe pochopíte z následujícího videa.

To vše vám pomůže dostat ropu do místa určení. Level úspěšně splníte, když se nádrž naplní předem stanoveným objemem ropy. Trochu strategické suroviny tedy po cestě můžete ztratit, jakmile jsou ale ztráty příliš velké, musíte level opakovat.

Na hře bych určitě vyzdvihl grafické ztvárnění, které je velmi osobité. Hlavně nádrže v podobě (nejenom) různých zvířat vypadají velmi zajímavě. Autoři naštěstí udržují hráčovu pozornost neustále novými nápady, nudit se určitě nebudete. Na druhou stranu je Feed Me Oil až příliš jednoduchý. V každém z levelů můžete využít hned několik nápověd, které vám postupně řeknou, kam umístit jednotlivé prvky, abyste ropu dostali do cíle. A ťukat na nápovědu po prvních pár neúspěších je až příliš snadné.

K dispozici je prozatím pět skupin úrovní, každá po patnácti levelech. Pro iOS je hra zdarma, zakoupit můžete pouze speciální herní mód s převrácenou gravitací, za ten dáte 0,79 euro. Hrát mohou i majitelé Windows Phone, ti už ale zaplatí 21 Kč.

Vyzkoušejte také podobné hry

Feed That Dragon

Where´s My Water?

Odkaz na stažení: Windows PhoneiOS

Operační systém: Windows Phone 7.5 a vyšší, iOS 3.0 a vyšší

Cena: freeware (iOS), 21 Kč (Windows Phone)

Reklama