Firemní zákazníci O2 mohou nově používat samoobsluhu Moje O2

Reklama

O2 spouští internetovou samoobsluhu i pro firemní zákazníky. Přístup do ní získají jak administrátoři firemní sítě, tak jednotliví uživatelé, pokud jim to první jmenovaní dovolí. Samoobsluha Moje O2 umožňuje zejména měnit nastavení služeb.

Moje O2 nabízí detailní informace o službách, seznam telefonních čísel, názvy tarifů a jejich parametry, přehled aktivních balíčků či datových služeb a také detailní elektronické vyúčtování. Internetová samoobsluha umožňuje jednoduše nastavit například roaming, internetové balíčky, hlasovou schránku apod. Měnit nastavení mohou jak určení správci, tak sami zaměstnanci. Správci přitom mohou nastavit zaměstnancům šíři jejich uživatelských práv.

MojeO2_business

Internetová samoobsluha Moje O2 pro firmy je dispozici na www.mojeo2.cz/firma, kde je také možné se zaregistrovat a vytvořit účet pro vaši firmu. Tato novinka navazuje na nedávno oznámené rozšíření internetové samoobsluhy Moje O2 pro zákazníky s předplacenou kartou a na uvedení aplikace Moje O2 pro chytré telefony.

Reklama