Fitbit má nové hodinky a náramek pro děti

Reklama

Výrobce sportovního příšlušenství Fitbit myslí na aktivní lidi a také konečně na děti, kterým přináší sportovní náramek a třeba je donutí se více hýbat.

Fitbit Versa jsou nové chytré hodinky pro dospělé, které monitorují denní aktivitu včetně spánku. Kromě líbivých designů náramků se výrobce chlubí až 4denní výdrží na jedno nabití. Náramky můžete mít kožené, silikonové nebo třeba nerezové. Na displeji hodinek lze listovat statistikami aktivity, nechybí motivační zprávy a také upozornění na události z kalendáře. Určitě nepřekvapí kompletní vodotěsnost hodinek, spoplupráce s GPS ve spárovaném mobilním telefonu, na displeji hodinek se ukazují hovory a další informace z mobilu. Rovněž díky bluetooth mohou majitelé třeba při sportu poslouchat hudbu do sluchátek přímo z hodinek. V ČR budou k dostání od počátku dubna za předpokládanou cenu asi 5 000 Kč.

Fitbit Ace je pro děti určený sportovní náramek, který dětem od 8 let může zaznamenávat kroky, aktivitu přes den a spánek. Baterie podporuje až 5 dní výdrže, náramky jsou ve dvou zobrazených barvách s možností nastavení na útlá zápěstí dětí. Náramek může motivovat k pohybu, zobrazují se výzvy po nějaké době neaktivity, ukazují se odměny za pohyb. S náramkem se může soutěžit v rámci rodiny v 5denní výzvě. Samozřejmostí je nastavení rodičovské kontroly a omezení sdílení informací. Náramek se objeví do léta za cenu asi 2 500 Kč.

Reklama