Fitbit Versa 2: hodinky, které ovládnete hlasem

Reklama

Jestliže se rádi zajímáte o své zdraví a ještě k tomu se rádi hýbete, nesmí vám chybět chytré hodinky. Nový model Versa hodinek od Fitbit přináší pár novinek, které stojí za pozornost.

Fitbit Versa 2 jsou stylové sportovní hodinky, které navazují na předchozí model Versa, ten jsme testovali zde. Hodinky jsou plně vodotěsné, snesou otřesy a litry potu. Kromě pokročilého měření kvality spánku si poradí s monitoringem sportovních výkonů, všechna data pak najdete jak na displeji, tak v mobilní aplikaci. Hodinky umí budt tzv. chytře, kdy se učí, kdy je jejich majitel připraven se postupně budit a v intervalech tak zavrní na zápěstí.

 

Hodinky neobsahují GPS, pro záznam polohy je u sebe třeba mít spárovaný mobil a běhat i s ním. Hodinky však nově umí podporovat hudbu ze Spotify, resp. ovládání aplikace z hodinek a poslech pak z mobilu do sluchátek. Hodinky rovněž umí převádět hlasové pokyny na text pro snadnější odpovědi na zprávy. AMOLED displej nabídne ostrý obraz i na přímém slunečním světle, výrobce pak tělo hodinek podpoří řadou speciálních a módních řemínků. Hodinky stojí 200 eur a v Česku se začnou prodávat co nevidět za ještě neupřesněnou cenu (předpokládáme asi 5 000 Kč).

Reklama