Fitbit vítá jaro novými sportovními náramky a hodinkami

Reklama

Výrobce Fitbit posílá na trh hned několik nových modelů náramků a hodinek pro měření fyzické aktivity a spárování s mobilem. Dokonce se dostalo i na děti od 6 let!

Fitbit zahájil venkovní sportovní sezonu ve velkém stylu. Řada sportovního příslušenství odolává vodě a je připravena sloužit nepřetržitě pro monitorování aktivity. Zařízení se v obchodech objeví na přelomu března a dubna, doprovodí je také další typy řemínků. Výrobce přináší nový model chytrých hodinek Fitbit Versa Lite Edition, které budou k dostání za 4 190 Kč ve více barvách – bílé, zelené, fialové a modré.

Hodinky se silikonovým náramkem spoléhají na GPS ze spárovaného mobilu, měří 24/7 aktivitu nositele, včetně spánku, nechybí řada měření různých typů sportů. Dle výrobce mají vydržet 4 dny na jedno nabití, pro ovládání spoléhají na dotykový barevný displej a jediné tlačítko na levém boku.

Další novinkou je Fitbit Inspire HR – chytrý náramek za cenu 2 590 Kč. Opět tu máme funkce pro 24/7 měření výkonu a pohybu, včetně spánku, v menu najdete návod na dechové cvičení a 15 sportovních režimů. Náramek se bude nabízet v černé, fialové, černé a bílé barvě. Jednodušší varianta náramku Fitbit Inspire vyjde jen na 1 790 Kč a přijde v červené a černé barvě. Náramky mají výdrž až 5 dní.

A dětský model náramku jako poslední – Fitbit Ace 2 je určený dětem od 6 let, rodiče jej koupí za 1 790 Kč v odstínech vodního melounu a neonově žluté. Děti mohou na displeji sledovat motivační výzvy k pohybu, mohou si uložit svého avatara do spárované aplikace a rodiče jim budou účet Fitbit spravovat v hromadném účtu Fitbit Family.

Reklama