Fólie Screenshield v akci: obepne váš telefon

Reklama

Pokud se o své drahocenné telefony bojíte, že přijdou k poškození při používání nebo se nějak poškrábou, zkuste je ochránit folií Screenshield!

ScreenshieldHTC_5

Fólie Screenshield se prodávají v provedení pro displej nebo komplet tělo a všechny záhyby konstrukce. V našem případě jsme zkusili celotělový polep na HTC One M8. Samotná ochrana displeje by vyšla na 350 Kč, komplet se zády pak 490 Kč. Pro váš model telefonu si najděte svoji fólii s průvodcem na webu skinzone.cz/screenshield, odkud nám folii zapůjčili k testu.

ScreenshieldHTC_3ScreenshieldHTC_2

Prodejní balení v hodnotě 490 Kč obsahuje folie dopředu a dozadu, včetně detailních výřezů pro fotoaparáty, boční tlačítka, reproduktory na čelní straně. Vše je úhledně nalepeno na dvou kusech. Nechybí nezbytná instalační sada s roztokem, stěrkou a hadříkem. Po odstranění nečistot z mobilu, umytí rukou a nanesení roztoku na prsty stačí folii sloupnout a opět ji vydatně nastříkat na lepivou stranu roztokem.

ScreenshieldHTC_1

Ten usnadní instalaci, odlepení a nalepení, ideální nalezení pozice folie na mobilu. Po aplikaci stačí lehce stěrkou vyhladit a vytlačit možné bubliny, vše otřít hadříkem. Telefon se doporučuje nepoužívat pár hodin, aby vyschnul roztok a folie se ideálně vyrovnala.

ScreenshieldHTC_4

Folie samozřejmě není zcela neviditelná a je cítit i v ruce. Telefon jednoduše neklouže, lépe se drží a při dotyku displeje cítíte, že prsty kloužou jinak. I tak se vše přenáší jak má a telefon reaguje bez problémů. Do folie můžete rýt prstem, zlehka i klíči a třeba zrnky písku, nic se jí nestane. Folie drží na mobilu jako přibitá, dokonce na tenkých hranách a to se mobil jako každý jiný stále schovává po kapsách, kde dochází ke tření.

 

Reklama